VIDEO kurz KONSTELACE s předměty

TENTO VIDEO KURZ – KONSTELACE S PŘEDMĚTY – NABÍZENÝ NA TÉTO STRÁNCE V PLACENÉ SEKCI NEMŮŽE BÝT PO JEHO SHLÉDNUTÍ AUTOMATICKY AKCEPTOVÁN JAKO CERTIFIKOVANÝ KURZ. TO LZE POUZE PO ABSOLVOVÁNÍ – SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU A PO NĚM ABSOLVOVÁNÍ JEŠTĚ SUPERVIZNÍHO ZOOMU S UMAY, ABY MOHLA BÝT OVĚŘENA PŘIPRAVENOST, ABSOLVENTA TOHOTO VIDEO KURZU, PRO JEHO NÁSLEDNOU TERAPEUTICKOU PRAXI. KDO TEDY CHCE CERTIFIKÁT ZÍSKAT K TÉTO TECHNICE, MÁ MOŽNOST SE TOHOTO KURZU ÚČASTNIT NAŽIVO V BRNĚ, NEBO PO SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU, JEŠTĚ ABSOLVOVAT NEPLACENOU SUPERVIZI PŘES ZOOM S UMAY DLE DOMLUVY.

POUHÉ SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU KONSTELACE S PŘEDMĚTY Z TÉTO STRÁNKY SLOUŽÍ POUZE K DOMÁCÍ PÉČI O SEBE A SVÉ BLÍZKÉ.

POKUD NĚKDO VYDÁVÁ SVOU PÉČI O KLIENTY NĚKTEROU Z METOD ZÍSKÁNÝCH POMOCÍ POUZE VIDEO KURZU Z TÉTO STRÁNKY (BEZ SUPERVIZE A ZÍSKANÉHO CERTIFIKÁTU) JAKO PROFESIONÁLNÍ A CERTIFIKOVANOU, VEŠKERÁ PRÁVNÍ ODPOVĚDNOST ZA DŮSLEDKY JEHO PÉČE PAK PADÁ NA VRUB TÉTO OSOBĚ, KTERÁ NEZÍSKALA CERTIFIKÁTY.

Video kurz KONSTELACE s předměty jsem pro vás připravila pro vaše domácí použití. Umožní vám stavět konstelace s předměty pro sebe i pro druhé. Nikoho jiného k tomu nebudete potřebovat.

První díl je teoretický úvod. Během ostatních 12 dílů uvidíte přímou práci na konstelačních tématech partnerských vztahů, vztahů v rodině, pracovních vztahů, zdravotních potíží, očkování a covid 19 apod. Ve všech 12ti dílech je vždy (minimálně 1) jedna až dvě konstelace.

Video kurz KONSTELACE s předměty získáte po potvrzení objednávky a zaplacení bankovním převodem.

Poté na e-mail obdržíte přístupové jméno a heslo, pod kterým se můžete přihlásit do PLACENÉ SEKCE na této stránce, a to Vám umožní získat volný přístup po dobu 3 měsíců (můžete si pouštět jednotlivé díly kdykoliv a jakkoliv chcete) neboli na 90dní.

PLACENÉ SEKCI budete mít pod svým účtem uvedeny všechny Video kurzy, které budete mít zaplacené a uvidíte, také jak dlouho budou ještě pro vás k dispozici pro zhlédnutí a přehrávání.

13ti dílný Video kurz KONSTELACE s předměty – cena: 4.900,-kč / 200,- EUR

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.