VIDEO kurz (Pokročilé) Terapie ETP

VIDEO POKROČILÝ KURZ TERAPIE ETP může absolvovat POUZE ten, kdo absolvoval již Základní KURZ Terapie ETP jakoukoliv formou.

TENTO VIDEO KURZ – POKROČILÉ TERAPIE ETP – NABÍZENÝ NA TÉTO STRÁNCE V PLACENÉ SEKCI NEMŮŽE BÝT PO JEHO SHLÉDNUTÍ AUTOMATICKY AKCEPTOVÁN JAKO CERTIFIKOVANÝ KURZ. TO LZE POUZE PO ABSOLVOVÁNÍ – SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU A PO NĚM ABSOLVOVÁNÍ JEŠTĚ SUPERVIZNÍHO ZOOMU S UMAY, ABY MOHLA BÝT OVĚŘENA PŘIPRAVENOST, ABSOLVENTA TOHOTO VIDEO KURZU, PRO JEHO NÁSLEDNOU TERAPEUTICKOU PRAXI. KDO TEDY CHCE CERTIFIKÁT ZÍSKAT K TÉTO TECHNICE, MÁ MOŽNOST SE TOHOTO KURZU ÚČASTNIT NAŽIVO V BRNĚ, ONLINE (VE DVOJICI), NEBO PO SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU, JEŠTĚ ABSOLVOVAT NEPLACENOU SUPERVIZI PŘES ZOOM S UMAY DLE DOMLUVY.

POUHÉ SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU POKROČILÉ TERAPIE ETP Z TÉTO STRÁNKY SLOUŽÍ POUZE K DOMÁCÍ PÉČI O SEBE A SVÉ BLÍZKÉ.

POKUD NĚKDO VYDÁVÁ SVOU PÉČI O KLIENTY NĚKTEROU Z METOD ZÍSKÁNÝCH POMOCÍ POUZE VIDEO KURZU Z TÉTO STRÁNKY (BEZ SUPERVIZE A ZÍSKANÉHO CERTIFIKÁTU) JAKO PROFESIONÁLNÍ A CERTIFIKOVANOU, VEŠKERÁ PRÁVNÍ ODPOVĚDNOST ZA DŮSLEDKY JEHO PÉČE PAK PADÁ NA VRUB TÉTO OSOBĚ, KTERÁ NEZÍSKALA CERTIFIKÁTY.

Pokud jste absolvovali jakýmkoliv způsobem (NAŽIVO, ONLINE nebo VIDEO Kurz) Základní Kurz Terapie ETP, zadejte PŘÍSTUPOVÉ HESLO pro umožnění objednávky VIDEO Kurzu Pokročilé Terapie ETP. Pokud ho neznáte, ozvěte se Umay na telefonní číslo +420 724 97 97 56.

Obsah Pokročilého Kurzu Terapie ETP najdete v sekci Kurzy NAŽIVO nebo v sekci Kurzy ONLINE.